Dovolená v Chorvatsku

Chcete si o prázdninách odpočinout, ale přesto se skvěle bavit? Máte v plánu cestovat po městech, výlety do přírody, koupání v křišťálově čistém moři a slunění se na písečných plážích? Ale nechce se Vám moc daleko jezdit? Dovolená v Chorvatsku Vám Vaše problémy vyřeší!
Chorvatsko sousedí se Slovinskem a Itálií. Je z velké části přímořský stát, mezi nejčastější cíle patří například ostrov Istrie, ale hodně turistů jezdí také na jih do Splitu. V moři nejčastěji narazíte na malé ryby, chobotnice a občas také na nějaké ty sépie. Někde bývají na dně mořští ježci, proto je dobré s tím počítat a nezapomenout přichystat vhodnou obuv. Pokud byste rádi viděli v moři i něco většího, v Chorvatsku je dokonce možné na některých místech vidět i delfíny! Stačí se zeptat místních, kteří vám jistě rádi poradí. Dovolená v Chorvatsku Vás jistě nadchne!

Země zaslíbená

Výlety do nádherné přírody, koupání v azurovém Jaderském moři, opalování na prosluněných plážích, návštěvy ostrovů, měst a památek… To vše a ještě mnohem více můžete podniknout v Chorvatsku! dovolená v Chorvatsku Vás uchvátí!

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.